Torebki na psie odchody

„Psia Torebka” – torebki na psie odchody

– proste i estetyczne narzędzie do zbierania psich odchodów
– zestaw złożony z torebki ze specjalnego papieru i kartonowej łopatki wykonany z materiałów biodegradowalnych
– opakowanie podstawowe zawiera 50 zestawów
– opakowanie zbiorcze (karton) zawiera 1000 zestawów

Najpopularniejszy w Polsce zestaw do sprzątania po psach. Zestaw został sprawdzony i zaakceptowany przez miliony użytkowników. Od ponad 20 lat w stałej produkcji.

Zestawy „Psia torebka” od już wielu lat znajdują się w naszej ofercie i są powszechnie stosowane do sprzątania psich odchodów, mając poważne grono stałych użytkowników. Były wówczas rozpowszechniane pod nazwą „Animals”. Obecnie produkowane przez Ancon zestawy oferujemy pod nazwą „Psia Torebka”, co poza adekwatnym do przeznaczenia określeniem jest również małym ukłonem w kierunku bogatego i szlachetnego języka polskiego. Jak zwykle w takich przypadkach chlubimy się również tym, że materiał zestawów oraz produkcja są w stu procentach krajowe.

„Psie torebki” do zbierania odchodów znajdują zastosowanie w zarówno u indywidualnych właścicieli psów jak i w dostosowanych do nich zasobnikach przy koszach na psie odchody oraz dystrybutorach z magazynkiem na większej pojemności zestawów. Kosze oraz dystrybutory do torebek znajdziecie Państwo w naszej ofercie w cenach producenta.Torebki na psie odchody Animals sprzątanie po psach kosze na psie odchody stacje na psie kupy dystrybutory woreczki-3Zestawy higieniczne „Psia Torebka” oferujemy w opakowaniach zbiorczych (1000 szt.) ale także w ilościach mniejszych dla Klientów Konsumentów (100, 200 i 300 szt.). Opakowanie zbiorcze – karton, mieści 20 opakowań podstawowych, po 50 sztuk. Na życzenie Klienta możemy wykonać opakowania podstawowe o innej ilości torebek, np. po 10 w opakowaniu.

Cena opakowania/kartonu jest uzależniona od wielkości zamówienia i przy większych zamówieniach lub powtarzających się dostawach jest określana indywidualnie. W takich Przypadkach zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu celem uzyskania indywidualnej oferty.

Zapewniamy Państwu bezpłatną dostawę dla wszystkich wysyłek „Psich Torebek” do sprzątania psich odchodów, niezależnie od wielkości zamówienia

Aktualne ceny detaliczne torebek na psie odchody mogą Państwo już teraz sprawdzić z naszym sklepie internetowym Eko-Arkady.pl klikając w stosowny link do strony danego produktu wg zestawienia poniżej:

„Psie Torebki” 50 szt. dostawa bezpłatna

„Psie Torebki” 100 szt. dostawa bezpłatna

– „Psie Torebki” 250 szt. dostawa bezpłatna – Produkt czasowo niedostępny

„Psie Torebki” 500 szt. dostawa bezpłatna – Produkt czasowo niedostępny

„Psie Torebki” 1000 szt. dostawa bezpłatna – Produkt czasowo niedostępny

„Psie Torebki” 2000 szt. dostawa bezpłatna – Produkt czasowo niedostępny