Pojemniki na odpady niebezpieczne to istotny elementy, w każdym miejscu gdzie efektem ubocznych prac są właśnie niebezpieczne dla środowiska odpady. W trosce o bezpieczeństwo naszego środowiska, wszelkie przedmioty z tej kategorii są wykonane tak, aby niemożliwe było ich wycieknięcie na zewnątrz. Znaleźć można u nas zarówno pojemniki przeznaczone do budynków jak i te trzymane na zewnątrz. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą cenową, w której znaleźć można również wiele innych pojemników na odpady (zapytanie o cennik).
Pojemniki na odpady niebezpieczne
Pojemniki na odpady niebezpieczne są wyjątkowe trwałe i solidne. Pojemniki te przystosowane są do przechowywania i transportu niebezpiecznych, szkodliwych lub łatwopalnych substancji. W naszym asortymencie znalazły się pojemniki na świetlówki, pojemniki na materiały stałe, pojemniki na akumulatory, pojemniki na substancje łatwopalne, pojemniki na zużyte akumulatory czy też pojemniki na sorbent. Większość z naszych pojemników posiada atesty i certyfikaty zgodności z normami, więc są bezpieczne dla osób z nich korzystających i przebywających w ich okolicy. Pojemniki dostępne w naszej ofercie nadają się zarówno do przechowywania jak i transportu materiałów i innych niebezpiecznych substancji.

Polecamy w tej kategorii produkty: Pojemnik na baterie PN006Pojemnik na baterie PN011Beczka na materiały niebezpieczne PN020Pojemnik na świetlówki PN022Pojemnik na odpady niebezpieczne PN031.


Wybierz pojemność

Wyświetlanie 1–40 z 60 wyników