Blokady parkingowe, słupki uliczne i bariery ochronne

Współczesną małą architekturę miejską tworzą także estetyczne słupki miejskie, blokady parkingowe i bariery uliczne. Przede wszystkim są pomocne wszędzie tam, gdzie ruch aut ma być ograniczony lub wręcz ma go nie być w ogóle. Niektórzy użytkownicy samochodów nieszczególnie lubią dostosowywać się do panujących w danej przestrzeni zasad. Na takich opornych kierowców można zastosować blokadę parkingową. Jej główną funkcją jest zablokowanie dostępu do miejsca parkingowego, wjazdu na osiedle, skwer czy do garażu.  Co najważniejsze, blokady parkingowe są składane na płasko. Wyznaczeni użytkownicy, posiadający kluczyk, w łatwy sposób mogą je złożyć i dostać się w docelowe miejsce (zapytanie o cennik).
Słupki i blokady uliczne
Słupki uliczne podobnie jak blokady uliczne służą do ograniczania dostępu dla pojazdów w miejsca dla nich nieprzeznaczone. Słupki uliczne mogą również np. odgradzać chodnik od jezdni przez co kierowcy nie mogę parkować na danym odcinku. Blokady parkingowe są natomiast użyteczne jeżeli chce się, aby jakieś miejsce parkingowe było dostępne dla konkretnej osoby lub też przejazd daną uliczką był możliwy dla wybranej grupy ludzi jak chociażby pracowników danej firmy. Blokady jak i słupki są trwałe i solidnie mocowane do podłoża przez co nie łatwo jest staranować nawet samochodem.
Bariery ochronne
Barierki ochronne mogą odgradzać chodnik od jezdni tym samym uniemożliwiając parkowanie lub chronić drzewa, budynki, skrzynki pocztowe itp. przed odbijaniem przez samochody, rowery i inne pojazdy. Bariery te wykonywane są w różnych wysokość i w różnych kształtach, aby lepiej chronić niektóre drzewa bądź przedmioty użytku publicznego.

Polecamy w tej kategorii produkty: Blokada BS001Bariera uliczna BS055Bariera uliczna BS061.


Wybierz pojemność

Wyświetlanie 1–40 z 49 wyników