Nowoczesne pojemniki na piasek lub sól, które bardzo przydadzą się tam, gdzie należy zatroszczyć się o bezpieczeństwo  i komfort poruszania się przechodniów i pojazdów. Ulice, chodniki, warsztaty samochodowe czy stacje benzynowe to tylko jedne z licznych miejsc, gdzie w określonych okolicznościach bardzo ważnym aspektem będzie użycie piasku, soli lub sorbentu. Bardzo przydatne w okresie zimowym. Pojemniki zrobione są z tworzyw, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników atmosferycznych. Ergonomiczny wygląd skrzyni pozwoli na bezproblemowe magazynowanie piasku, soli lub innych sypkich substancji. Oferta naszego sklepu przedstawia również sól drogową, rozrzutnik do soli i preparat Ice-Tiger (zapytanie o cennik).
Pojemniki na piasek i sól
Pojemniki na piasek i sól przydatne są szczególnie mroźnymi zimami, kiedy nawierzchnia ulic i chodników jest pokryta lodem i trzeba mieć pod ręką pojemnik na piasek lub też pojemnik na sól, gdzie wygodnie można przechowywać te substancje. Skrzynia na piasek jest szczególnie przydane na osiedlach lub stacjach benzynowych, gdzie właściciele tych miejsc muszą zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców i klientów. Nasze skrzynie na piasek charakteryzuje estetyczny wygląd, a jeżeli jest potrzeba można wybrać nierzucający się w oczy kolor. Oprócz pojemników w naszej ofercie znajduje się również rozrzutnik piasku i soli, sól drogowa czy też preparat do odśnieżania.

Polecamy w tej kategorii produkty: Pojemnik na piasek PS013Preparat Ice TigerPreparat Alaska UltraSól drogowaRozrzutnik PS2500.

Piaskarki
Piaskarki świetnie sprawdzają się do szybkiego pokrycia dużego obszaru materiałami sypkimi takimi jak piasek i sól. Dzięki zastosowanym rozwiązaniem posypywanie ulic czy chodników staje się niezwykle łatwe i dokładne.

Polecamy w tej kategorii produkty: Rozrzutnik PS2500, Piaskarkę PS5000, Piaskarkę PS6000.


Wybierz pojemność

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18