Powyższa oferta przedstawia ławki parkowe i ławki miejskie. Spośród  kilkudziesięciu wzorów ławek możemy znaleźć ławki drewniane z podstawami żeliwnymi lub stalowymi posiadające listwy z drewna selekcjonowanego i specjalnie zabezpieczonego przed warunkami atmosferycznymi. W ofercie mamy ławki miejskie zrobione wyłącznie ze stali w różnych wersjach wykonania: ławki metalowe lakierowane, ławki metalowe ocynkowane i ławki ze stali nierdzewnej. Poza modelami ławek zaprezentowanych powyżej zachęcamy Państwa do zapoznanie się z naszą atrakcyjną bieżącą ofertą cenową, która zawiera dużo większy zbiór ławek miejskich i ich aktualne ceny (zapytanie o cennik).
Ławki parkowe
Przystosowane do umieszczania na zewnątrz budynków dzięki dużej odporności na efekty działań pogodowych. Ławki parkowe charakteryzują się estetycznym wykonaniem i ciekawy wyglądem. Jak sama nazwa wskazuje przeznaczone do parków lub na skwery, ale w związku z tym że ławki parkowe oraz ławki miejskie to bardzo zbliżona kategoria można jest stosować zamiennie. Ławki miejskie świetnie wpasowują się w architekturę miejską i stanowią jej trwały element, który znacznie zwiększa atrakcyjność i komfort miejsca w którym się je postawi. Wśród naszych ławek można znaleźć zarówno ławki z oparcie jak i ławki bez oparcia. Część  ławek z oparciem dostępna jest również z podłokietnikami dla zwiększenia wygody korzystania z nich.

W tej kategorii przedstawiamy również leżaki miejskie. Leżak miejski dzięki wyprofilowanej powierzchni umożliwia wygodne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Leżaki parkowe – tak inaczej nazywamy też leżaki miejskie to wspaniałe rozwiązanie dla obiektów, czy przestrzeni o charakterze wypoczynkowym.

Polecamy w tej kategorii produkty: Ławka L054Ławka L079Ławka L092.


Wybierz pojemność

Wyświetlanie 1–40 z 194 wyników