Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą koszy na śmieci, które idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych i domowych. Sprzątanie śmieci, mając pod ręką takie pojemniki na odpady, stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze. W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo estetyczne kosze domowe i kosze biurowe wykonane z różnych materiałów (ze stali nierdzewnej, z wytrzymałych tworzyw sztucznych, itp.) Mogą być wyposażone także w różne dodatkowe elementy, które ułatwiają ich wykorzystanie. Szeroka gama kolorów oraz kształtów pozwoli dopasować kosze do wszelkiego rodzaju pomieszczeń. W ofercie możemy sprawdzić ofertę na małe i duże kosze biurowe, jedno lub kilku komorowe (zapytanie o cennik).
Kosze biurowe
Kosze biurowe odznaczają się poręcznymi rozmiarami. Kosze tego typu są bardzo praktyczne i wygodne w użyciu. Ich innowacyjny i ciekawy wygląda sprawia że świetnie prezentują się w budynkach, a przy tym nie rzucają się w oczy.

Kosze domowe
Kosze domowe odznaczają się przyjazną dla oczu kolorystyką. Przeznaczone do użytku domowego, Cechuje je estetyczny wygląd i duża funkcjonalność. Są wśród nich kosze z pedałami, zwykłe kosze czy też kosze z czujnikiem ruchu, otwierane gdy ktoś się zbliży do pojemnika.
Polecamy w tej kategorii produkty: Kosz KB061Kosz KB096Kosz KB108Kosz PW042.


Wybierz pojemność

Wyświetlanie wszystkich wyników: 35