Betonowe stoły do gier oraz stoły rekreacyjne to grupa mebli parkowych oraz mebli piknikowych charakteryzujących się dużą  odpornością na efekty działań pogodowych i uszkodzenia mechaniczne. Nasze stoły są solidnie wykonane i cechuje je duża masa przez co są odporne na akty wandalizmu oraz na kradzieże. Betonowe elementy stołów mogą być wykonane z kruszywa w różnych kolorach, dzięki czemu łatwiej je dopasować do otoczenia. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualna ofertą cenową zawierającą znacznie szerszy niż powyżej przedstawiony asortyment i ich aktualne ceny (zapytanie o cennik).
Stoły do gier
Betonowe stoły do gier to bardzo solidnie wykonane stoły nadające się do umieszcza na zewnątrz budynków, szczególnie w miejscach takich jak parki czy też osiedla, gdzie okoliczni mieszkańcy mogą z nich skorzystać. W naszej ofercie znalazły się stoły do tenisa stołowego, stoły do szachów, stoły do piłkarzyków, stoły do gry w chińczyka czy też stoły przystosowane do gier karcianych. Stoły betonowe do gier towarzyskich takich jak szachy, chińczyk czy karty w zestawie posiadają ławeczki betonowe lub siedziska dla komfortu użytkowników. Dostępne u nas stoły mają możliwość kotwiczenia, ale w związku z dużą masę najczęściej nie jest to konieczne.
Stoły rekreacyjne
Stoły piknikowe świetnie sprawdzają się w sprawdzają w parkach, na skwerach i przy innych ternach zielonych gdzie często lubią wybierać się całe rodziny na piknik, grilla czy też po to aby poprzerywać wspólnie na powietrzu i spędzić czas w rodzinnym gronie. Stoły rekreacyjne charakteryzuje estetyczne wykonanie ale przyjemny dla oczu wygląd. Podstawa tych stołów wykonana jest z betonu natomiast blat najczęściej z drewna, a przy niektórych modelach również z betonu. Stoły piknikowe wyposażone są w ławki lub siedziska dla większego komfortu osób z nich korzystających.

Polecamy w tej kategorii produkty:  Stół betonowy do gry w piłkarzyki SG007 Stół do gry w szachy SG017Stół do gry z dwoma planszami SG028Stół piknikowy podwójny SG041


Wybierz pojemność

Wyświetlanie 1–40 z 45 wyników