Naklejki samoprzylepne w formacie kwadratu na pojemniki do segregacji śmieci i odpadów. Usprawniają rozróżnienie pojemników przy segregacji odpadów i gwarantują bardziej efektywną oraz poprawną zbiórkę określonej grupy odpadów. Samoprzylepne naklejki możemy spotkać w wielu opcjach kolorystycznych umożliwiają indywidualne dostosowanie naklejek do zapotrzebowanie. Bardzo przydatne przy segregacji zużytych produktów takich jak odpady medyczne i organiczne, a także metal, szkło, plastik, papier, baterie, odpady medyczne, biodegradowalne, suche oraz mokre (zapytanie o cennik). Na specjalne życzenie jesteśmy również w stanie wykonać naklejki na pojemniki  według indywidualnych projektów.
Naklejki do segregacji
Naklejki do segregacji są prostym i tanim sposobem na uczynienie segregacji odpadów jeszcze wygodniejszą i bardziej intuicyjna.  Naklejki te nadają się zarówno pojemników do segregacji odpadów jak i do zwykłych koszy na śmieci, z których chce się zrobić kosz na konkrety typ odpadów. Różnokolorowe naklejki, których kolor kojarzony jest z konkretnym type odpadów uczynią segregacje prostą. Oprócz naklejek do klasycznie segregacji odpadów jak np. szkło, papier, plastik itp. można również w naszej ofercie naleźć naklejki na pojemniki z odpadami medycznymi lub naklejki na kosze z odpadami suchymi bądź mokrymi.

Polecamy w tej kategorii produkty: Naklejka NS013/15 SZKŁONaklejka NS017/20 MEDYCZNENaklejka NS031/20 SUCHENaklejka NS032/15 MOKRENaklejka NS010/15 KOMPLET.


Wybierz pojemność

Wyświetlanie 1–40 z 80 wyników