Donice podświetlane jest to kolejna grupa nowych na polskim rynku produktów małej architektury. Po donicach imitujących kamień oraz donicach kolorowych nadszedł czas na kolejna odmianę produktów wykonywanych z tworzywa sztucznego. pomimo, iż są to donice plastikowe dzięki zastosowanym materiałom są one trwałe odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne, takie jak: opady, różnice temperatur, promieniowanie UV. Odporność na czynnik zewnętrzne zapewnia wieloletni niezmienny kształt oraz barwę.
Donice wykonywane są w dwóch wersjach przeznaczenia oraz trzech możliwościach podświetlania. Pierwsza wersja przeznaczona jest do wnętrza pomieszczeń. Donica salonowa posiada włącznik zamocowany na przewodzie zasilającym. Wersja druga dostosowana jest do stosowania na zewnątrz pomieszczeń. Donice na taras bądź balkon, czy też inne miejsca , w których istotne dla nas jest poprawienie wyglądu otoczenia posiadają wzmocniony, odporny przewód zasilający bez dodatkowego włącznika. W przypadku oświetlenia mamy możliwość wyboru między kolorem białym w barwie ciepłej lub zimnej oraz oświetlenia wielokolorowego. Do każdej z opcji użyte zostały oświetlenie LED-owe, które skutecznie ogranicza zużywaną energię. Do oświetlenia wielokolorowego użyto technologi RGB, a za sterowanie barwą oraz intensywnością odpowiada pilot zdalnego starowania. Jest to wygodne oraz proste wykorzystanie możliwości donic.
Wszystkie opisywane wcześniej zalety składają się na unikatowy produkt, który z pewnością zapewni miłe oraz ciekawe wrażenie wizualne. Skutecznie podkreśli architekturę otoczenia, zadba o unikatowość. Prócz tradycyjnego zastosowania donicy umożliwia również oświetlenie ścieżek, tarasów, hotelowy lobby. Stosując donice na tarasie, czy też balkonie wieczorne korzystanie stanie się przyjemniejsze i bardziej interesujące. Natomiast wewnątrz pomieszczeń produkty za dnia będące donicami wieczorem pełnić mogą funkcję świetlików nocnych.Produkt jest doskonałym wyborem i z pewnością stanie się niezbędnym elementem podczas aranżacji przestrzeni dla nas istotnych.


Wybierz pojemność

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11