Przedstawiamy Państwu nowoczesny w branży małej architektury produkt jakim jest donica z tworzywa sztucznego. Donice w dzisiejszych czasach sa nieodzownym elementem dekoracyjnym. Upiększają otoczenia, a dzięki towarzystwie roślin zapewniają lepsza wymianę dwutlenku węgla na tlen. Produkt dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz unikatowemu procesowi produkcji jest trwały oraz odporny na działania zewnętrzne. Jest odporny na różnice temperatur, promieniowanie słoneczne oraz opady atmosferyczne.
Umożliwia to zastosowanie zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz,a co za tym idzie idealnie sprawdzi się jako donica balkonowa, donica tarasowa, skutecznie podniesie walory estetyczne otoczenia ścieżek bądź holi wewnątrz budynku. Produkt wyposażony jest w przestrzeń przystosowaną do wypełnienia materiałami sypkimi, dzięki której zwiększy się jego stabilność. Ogromną zaletą donic jest dostępność kolorystyczna. Dzięki niej w prosty i przyjemny sposób spersonalizujemy otoczenie podczas jego aranżacji. Pomimo, iż są to donice plastikowe ich właściwości zapewniają wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne, a ich kolor i kształt przez lata pozostaje niezmienny.
Donice wysokie idealnie nadają się na taras zapewniając tym samym w połączeniu z roślinnością ciekawą kompozycję oraz pozytywny odbiór. Wybór kolorowych donic jest najlepszym oraz najprostszym sposobem na poprawę walorów estetycznych każdego miejsca, w którym cenimy indywidualizm oraz  efekt wizualny otoczenia.


Wybierz pojemność

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12