Aktualności

Pucek opatentowany

(Luty 2018) 

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa, iż woreczki PUCEK, decyzją Urzędu Patentowego, posiadają chroniony prawem znak towarowy należący do firmy Ancon Andrzej Jania.

Poszerzenie oferty o piaskarki

(Luty 2018)

Nasza oferta została wzbogacona o doskonałe piaskarki ręczne i do podczepienia pod samochody i ciągniki. W czasie mroźnej zimy stanowią one nieocenioną pomoc w zwalczaniu efektów poślizgu spowodowanych przez zalegający na drogach i chodnikach lód. Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą tego typu produktów na stronie pojemników na piasek oraz piaskarek.

 

 

Startuje program OSA

(Styczeń 2018)

Rządowy program rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) to nowy program rozwoju infrastruktury sportowej Ministerstwa Sportu i Turystki, w który doskonale wpisują się oferowane przez nas produkty.

Chcąc stworzyć Strefę relaksu należy zainstalować minimum 4 ławki, plenerowe urządzenia do gier, np. gier planszowych typu szachy/warcaby lub stół do ping ponga, trampolina, itp. – Zarówno ławki jak i stoły do gier to mocne strony naszego sklepu. Każdego miesiąca ubiegłego roku realizowane było kilkanaście zamówień na tego typu produkty. Gorąco zachęcamy  do zapoznania się z naszą ofertą, a być może uda się Państwu wpisać w nowy program rządowy.

https://www.msit.gov.pl/pl/infrastruktura/aktualnosci/7518,Otwarte-Strefy-Aktywnosci-OSA-minimalny-zakres-rzeczowy.html
http://www.eko-arkady.pl/stoly-do-gier-stoly-rekreacyjne-c-39.html
http://www.eko-arkady.pl/silownie-zewnetrzne-c-42.html
http://www.eko-arkady.pl/lawki-miejskie-parkowe-c-4.html

 

23 Marsz Jamników przeszedł ulicami Krakowa

(Wrzesień 2017)

Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż po raz kolejny Kraków zamienił się w Światową stolicę jamników, a jednym ze sponsorów tego wydarzenia byliśmy właśnie my. Zapraszamy do obejrzenia poniższych zdjęć z tego wydarzenia.

 

Stoły betonowe do gier cieszą się coraz większą popularnością

(marzec 2017)

Wprowadzone przez nas do oferty betonowe stoły do gier cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych klientów. Coraz częściej w Polsce można spotkać się z tego typu realizacjami. Zarówno szkoły jak i miejskie ośrodki sportu i rekreacji, ale także spółdzielnie mieszkaniowe i różnego rodzaju związki upodobały sobie ten produkt. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą tego typu realizacji.

Wprowadzenie do ofert Eko-park.pl popielnic i koszopopielnic

(lipiec 2016)

W naszym asortymencie pojawiły się popielnice i koszpopielnice. Najczęściej spotykane są w przestrzeni miejskiej, w biurach i w specjalnie wyznaczonych miejscach do bezpiecznego zgaszenia papierosa i wyrzucenie niedopałka. W ofercie znajdziemy rozwiązania bardzo proste jak i te bardziej złożone, produkty te wyróżniają się oryginalnym wyglądem jak popielnica o wyglądzie papierosa czy stylowym i nowoczesnym – popielnice wiszące. Mogą państwo dobrać produkt idealny dla siebie.

Popielnica papieros słupek przed biurem

Nowa odsłona strony internetowej Eko-park.com
(październik 2015)

Wystartowała odsłona Naszej nowej strony internetowej Eko-park.com w której poprawiliśmy design i dodaliśmy nowe możliwości dzięki specjalnie wyselekcjonowanym dodatkowym opcjom. Bogata oferta produktów została zaprezentowana w nowym, bardziej przejrzystym wydaniu w którym dodaliśmy nowe produkty i dodatkowe zdjęcia. Nadrzędnym celem zmian było dostosowanie nowego layoutu do potrzeb urządzeń mobilnych, dzięki czemu strona pozostaje jasna i przejrzysta, niezależnie od systemu operacyjnego, czy wielkości ekranu co pozwala na przeglądanie strony na każdym urządzeniu niezależnie czy jest to komputer stacjonarny, laptop, tablet jak i zarówno smartfonie. Projektując zawartość nowej wersji Eko-park.com koncentrowaliśmy się przed wszystkim na funkcjonalności. Nasi klienci odnajdą na niej, znane im już wcześniej strefy – cennik, oferta produktów, strony informacyjne i dodatkowo powstała galeria zdjęć przedstawiająca działalność firmy Eko park wraz z opisem opisywanych imprez promujących Nasze produkty.

stary-eko-park nowy-eko-park

21 krakowski Marsz Jamników
(13 września 2015)

W niedzielne południe spod Barbakanu ruszył tradycyjny Marsz Jamników. Rozśpiewany, roztańczony a przede wszystkim rozszczekany i kolorowy korowód przeszedł na Rynek Główny. Jako sponsor imprezy wspomagaliśmy. Choć asortyment materiałów i sprzętu do sprzątania po psach stanowi tylko ułamek oferty firmy Ancon to jednak sam temat „psich spraw i sprzątania po psach” jest nam bardzo bliski i nie przesadzimy mówiąc, że leży nam na sercu. Dlatego w miarę możliwości wspieramy ciekawe „psie” inicjatywy i happeningi. Krakowski Marsz Jamników należy do nich już od kilku lat. Tym razem udało nam się odwiedzić Kraków i obejrzeć tą barwna paradę na żywo oraz wykonać kilka ciekawych zdjęć i krótki filmik.

„Szanowni Państwo,

tak jak co roku mieliśmy ogromną  przyjemność współpracować z Państwem przy Marszu Jamników, tak również jak co roku chcę Państwu bardzo, bardzo gorąco podziękować za  poświęcony czas, merytoryczną pomoc, niesłabnące zaangażowanie, nowe pomysły  a przede wszystkim  – wielką życzliwość, z jaką spotykamy się co roku prosząc Państwa o udział w „Marszu jamników”.

Powtórzę po raz kolejny z całkowitym przekonaniem, że bez Państwa udziału, zaangażowania oraz wiedzy, którą co roku z pasją się dzielicie, Marsz jamników nie byłby taką imprezą, jaką jest dzisiaj. Choć  bez wątpienia to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i kolorowych imprez odbywających się w Krakowie, to dzięki Państwu jest również prawdziwym świętem miłośników zwierząt.

Raz jeszcze dziękuję!  Liczę na to, że z nowymi pomysłami, nową energią i niesłabnącym entuzjazmem spotkamy się ponownie za rok.

Pozdrawiam serdecznie”

Wprowadzenie do oferty Eko-park.pl naklejek do segregacji
(czerwiec 2015)

Naszą ofertę produktów wzbogaciliśmy o estetyczne naklejki samoprzylepne służące do oznaczania pojemników i koszy do sortowania śmieci i odpadów. Naklejki są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych pozwalając na doprecyzowanie przeznaczenia pojemnika do segregacji śmieci lub kosza na śmieci. Szeroka gama produktów prezentowana w kategorii Naklejki do segregacji pozwala wybrać najbardziej odpowiednie dla naszych potrzeb naklejki pod względem wielkości umożliwiając zaopatrzenie swoich pojemników w naklejki o kwadratowych kształtach oraz naklejki poziome. Dodaliśmy naklejki do segregacji papieru, plastiku, szkła, metalu, odpadów organicznych, baterii, produktów medycznych oraz do innych zastosowań.

Naklejki

Ancon z wizytą w Czechach
(listopad 2014, Roudnice)

Roudnice to miasto nad Łabą oraz siedziba znanej czeskiej firmy MEVA A.S., która obchodzi w tym roku swoje 116 urodziny. Jej produkty trafiają do kilkudziesięciu krajów na całym świecie, w tym również na rynek Polski. W ramach zacieśnienia naszej współpracy z firmą oraz poznania standardów i oferty MEVY mieliśmy przyjemność gościć w firmie a przy okazji nieco poznać urokliwe miasto Roudnice. W załączeniu dzielimy się kilkoma fotografiami z tej delegacji. Mamy nadzieję, że choć troszkę oddadzą ciepłą atmosferę tego miasta i jego historyczne walory. Roudnice otrzymało prawa miejskie jeszcze w XII wieku i jest warte spaceru oraz przerwy na dobrą kawę (lub jeszcze lepsze piwo). O ile czas pozwoli namawiam na małą przerwę w podróży. Miasteczko ma swój charakter i kilka godnych uwagi atrakcji. Leży w odległości 45 km od Pragi, przy autostradzie Praga – Drezno.
Serdecznie polecam – Andrzej Jania

ancon-w-czechach-01

20 Jubileuszowy krakowski Marsz Jamników tym razem obejrzeliśmy „na żywo”
(wrzesień 2014, Kraków)

Choć asortyment materiałów i sprzętu do sprzątania po psach stanowi tylko ułamek oferty firmy Ancon to jednak sam temat „psich spraw i sprzątania po psach” jest nam bardzo bliski i nie przesadzimy mówiąc, że leży nam na sercu. Dlatego w miarę możliwości wspieramy ciekawe „psie” inicjatywy i happeningi. Krakowski Marsz Jamników należy do nich już od kilku lat. Tym razem udało nam się odwiedzić Kraków i obejrzeć tą barwna paradę na żywo oraz wykonać kilka ciekawych zdjęć i krótki filmik. Przedtem klika faktów:
Już po raz 20 ulicami Krakowa przeszedł w niedzielę 7 września Marsz Jamników. Tytuł Królowej Jamników zdobyła Neferteeny z Tennessee (USA), Królem Jamników został Amalfini (Polska). Z okazji jubileuszu organizatorzy przypominali, że pierwszy jamnik przybył do Krakowa 500 lat temu.
Jamniki wyruszyły w południe z właścicielami spod Barbakanu i ulicą Floriańską przeszły na Rynek Główny, a towarzyszyła im Orkiestra Wieniawa z Raciborowic. Na Rynku odbyły się jamnicze konkursy i towarzyszące marszowi atrakcje.[…]
Organizatorem Marszu jest Radio Kraków, a współorganizatorem Gmina Miejska Kraków. Patronat honorowy sprawował prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. […]
/źródło PAP/

marsz-jamnikow-01

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czerwiec 2014

W ramach akcji „OdKUPmy Toruń”, organizowanej przez inicjatywę społeczną Czyścioch Toruński, przeprowadzono festyn na Pikniku Przyjaciół Schroniska oraz festyn rodzinny w Szkole Podstawowej nr 24 w Toruniu. Podczas obydwu imprez przypominano właścicielom czworonogów o obowiązku sprzątania nieczystości pozostawionych przez ich ulubieńców, a także przypominano o pozytywnych aspektach sprzątania psich odchodów. Ponadto zorganizowano quiz sprawdzający, w ramach którego wyłonione zostały osoby, które otrzymały zestawy higieniczne – złożone z naszych produktów, do wyboru papierowe torebki z łopatkami „Animals” lub woreczki biodegradowalne „Pucek”. Więcej zdjęć i informacji z przebiegu akcji znajdą Państwo na stronie www.czyscioch-torunski.pl.

odkupmy-torun-sprzatanie-psich-odchodow

 

 

 

 

 

Marzec 2014

Wiosna to dobry czas aby pomyśleć o aktywności fizycznej. Idealną formą spędzania czasu na świeżym powietrzu jest oczywiście jazda na rowerze. Niestety częstym problemem występującym w mieście jest brak miejsc, w których możemy bezpiecznie pozostawić swój jednoślad. W naszej ofercie znalazła się bogata oferta stojaków rowerowych, charakteryzujących się oryginalną stylistyką oraz łatwością montażu. Wśród oferowanych modeli znajdziecie Państwo zarówno stojaki umożliwiające przytwierdzenie do podłożą poprzez przykręcenie, jak również te, które nadają się do bezpośredniego zabetonowania. Ilość stanowisk rowerowych można dobrać w zależności od zapotrzebowania.

stojaki-na-rowery

 

 

 

 

 

Listopad 2013

Odpady problematyczne i niebezpieczne.

Zużyte baterie i akumulatory stanowią zagrożenie ze względu na zawartość kadmu niklu i ołowiu. Zaliczane są do odpadów niebezpiecznych, ponieważ wprowadzone do środowiska powodują skażenie gleby i wody. Występujący w akumulatorach elektrolit czyli rozcieńczony kwas siarkowy wprowadzony do wody może spowodować korozje rur kanalizacyjnych oraz może działać zabójczo w kontakcie z florą bakteryjną.

Zużyte świetlówki oraz żarówki energooszczędne posiadają w sobie szkodliwą dla człowieka rtęć przez co również zaliczane są do odpadów niebezpiecznych. Zgodnie z prawem nie można wrzucać ich do śmietnika, żarówki i świetlówki powinny byś oddawane do wyznaczonych punktów zbierania lub przy zakupie nowych oddawane w sklepach.

Również przeterminowane leki zostały sklasyfikowane jako odpad niebezpieczny z powodu trudnych do przewidzenia skutków ich działania na organizm ludzki i środowisko naturalne. Stare leki powinny być wrzucane do specjalnych pojemników usytuowanych najczęściej w aptekach.

pojemnik-na-odpady-problematyczne-1

 

 

 

 

 

Wrzesień 2013

Marsz Jamników 2013
We wrześniu po raz kolejny została zorganizowana w Krakowie impreza pod nazwą Marsz Jamników. Organizatorem marszu jest Radio Kraków przy udziale Miasta Krakowa, a patronat honorowy objął prezydent miasta. Kilkaset jamników jak co roku tradycyjnie w południe spod Barbakanu i ul. Floriańską przeszły na Rynek Główny. Na miejscu przy rozstawionych stoiskach właściciele psów mogli zasięgnąć fochowej porady ekspertów m.in weterynarza, dietetyka zwierzęcego, instruktora szkolenia psów, zoofizjoterapeuty oraz rehabilitanata zwierzęcego. Podobnie jak w ubiegłych latach podczas trwania marszu zwracano uwagę na problem sprzątania psich nieczystości. Właściciele piesków mogli zaopatrzyć się w nasze produkty pomocne przy uprzątnięciu psich odchodów, papierowe torebki z łopatką „Animals” oraz woreczki z foli biodegradowalnej „Pucek”.

marsz-jamnikow

 

 

 

 

 

Maj 2013

W trosce o zieleń miejską oferujemy Państwu kraty pod drzewa oraz donice miejskie. Rośliny w mieście są szczególnie narażone na niekorzystne warunki, takie jak zanieczyszczone powietrze, wandalizm czy gorsze nasłonecznienie co w efekcie stwarza im niekorzystną sytuację do rozwoju. Kraty ochronne są idealnym rozwiązaniem chroniącym system korzenny drzew przed jego zniszczeniem przy wzmożonym ruchu pieszych. Dodatkową zaletą stosowania krat pod drzewa jest zapewnienie lepszego nawodnienia roślinie nie wspominając o samych walorach estetycznych dzięki ich zastosowaniu. Z kolei donice miejskie stanowią idealne uzupełnienie dla wkomponowania roślinności w miejską strukturę krajobrazu.

donice-do-miasta

 

 

 

 

 

Marzec 2013

Nasza oferta została poszerzona o nowe modele solidnych ławek miejskich idealnie nadających się do zastosowania w miejscach użyteczności publicznej.

Ławki z serii L16 charakteryzują się wzmocnionym stelażem wykonanym z grubościennej rury stalowej zabezpieczonej antykorozyjnie i powlekanej farbami proszkowymi, siedziska i oparcie stanowią natomiast zaimpregnowane listwy z drewna świerkowego trzykrotnie lakierowanego. Wśród modeli z proponowanej lini ławek możemy wyróżnić ławkę L16 z oparciem, L16B bez opracia oraz ławkę L16BIS z większą ilością listew drewnianych. Modele te dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów oraz konstrukcji stworzonej z myślą o podwyższonej solidności i trwałości idealnie sprawdzą się w takich miejscach jak parki, deptaki czy rynki miast.

lawki-do-miasta-lawki-do-parku-foto1

 

Styczeń 2012

Wchodzą w życie radykalne zmiany w przepisach o gospodarowaniu odpadami.

Z dniem 1 stycznia 2012 r. weszła w życie Ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach określana, jako REWOLUCJA ODPADOWA. Ustawa została uchwalona przez Sejm RP w lipcu 2011 r. a wszystkie jej zapisy mają zacząć obowiązywać najpóźniej do połowy roku 2013.

Na czym polega zasadnicza zmiana? Do tej pory istniała dowolność w zakresie zawierania umów na odbiór odpadów pomiędzy mieszkańcami a firmami wywozowymi. Po wprowadzeniu wszystkich planowanych zmian mieszkańcy nie będą już, tak jak dotąd, podpisywać indywidualnie umów na wywóz odpadów, zrobi to za nich Gmina, która w ramach przetargu nieograniczonego wybierze firmę odbierająca odpady oraz ustali zasady ich odbioru. Opłata będzie uiszczana przez mieszkańców wprost na rzecz Gminy. Głównym celem Ustawy „odpadowej” jest doprowadzenie do stanu rzeczy, gdzie wszyscy mieszkańcy będą objęci obowiązkiem uiszczania opłat za wywóz odpadów oraz zwiększenie poziomu odzysku surowców wtórnych.

Jakie pozytywne skutki ma przynieść ta zmiana?
Ustawa ma przede wszystkim wyeliminować sytuację, gdy mieszkańcy nie mają podpisanych umów na wywóz odpadów. Dotychczas co najmniej 10% gospodarstw domowych nie ma zawartych takich umów a wiele gospodarstw ma umowy zawarte na wywóz mniejszej ilości odpadów niż rzeczywiście jest w nim produkowanych. Skutki tego stanu rzeczy możemy obserwować praktycznie na co dzień, czego konsekwencją są m.in. zaśmiecone lasy, czy odpady spalane w piecach domowych.
Poza tym, zostanie zoptymalizowana logistyka odbioru odpadów przez wyeliminowanie sytuacji, gdy na jednej ulicy są one odbierane przez kilka różnych firm wywozowych, co jest z gruntu rzeczy jest nieekonomiczne.

Grudzień 2011

Po pracowitym roku nadszedł czas na spotkania i odpoczynek w gronie najbliższych oraz na szampańską zabawę sylwestrową.

Z przyjemnością pragnę Wszystkim Państwu złożyć w imieniu zespołu firmy ANCON oraz własnym najserdeczniejsze życzenia Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia a w Nowym Roku 2012 Wszelkiej Pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w pracy zawodowej,
Andrzej Jania

news_201112

 

 

 

 

 

Listopad 2011

Czas przygotowania do zimy i intensywnego uprzątania parków oraz ogrodów. Na zewnątrz deszczowo, mgliście i szaro. Czy pojemniki na śmieci i odpady tez musza być wyłącznie szare i zielone. Wcale nie i dlatego w naszej ofercie pełna kolorystyka pojemników 120 l, 240 l i 360 l. Nasi klienci często pytają o kolory inne niż „tradycyjne”. Szczególnie gdy mają służyć segregacji odpadów.

news_201111

 

Wrzesień 2011

Psie stacje ARES jako zestaw podajnika na woreczki oraz kosza na zebrane psie odchody.
Zestaw został zbudowany na bazie cieszącego się od dawna powodzeniem kosza PLUTO na psie odchody. Ofertę psich stacji uzupełniają indywidualne dystrybutory woreczków na psie odchody PUCEK, w różnych odmianach mocowania.
Pamiętajmy, że zebrane psie nieczystości możemy pozostawić w każdym koszu komunalnym i brak w okolicy psiej stacji nie jest żadnym usprawiedliwieniem dla pozostawionej swojemu losowi psiej kupy.

news_201105

 

 

 

 

Lipiec 2011

Sezon na meble miejskie trwa. Czas szczególnie intensywnego wyposażania i modernizowania parków oraz terenów rekreacyjnych. Wśród licznej oferty ławek i koszy prosimy o zwrócenie uwagi na eleganckie i klasyczne we wzornictwie elementy ZESTAWU PARKOWEGO 2011 (ławka miejska L01P, kosz uliczny KU104, stojak rowerowy SR01). Łączy je wspólna stylistyka elementów żeliwnych, wybarwienie i rodzaj wysokogatunkowego drewna oraz wysoka jakość wykończenia. Każdy z tych produktów jest dostępny indywidualnie. Serdecznie Państwu je rekomendujemy.

Czerwiec 2011

W ramach kampanii „Szczecin Miastem czystej zieleni – posprzątaj po swoim psie” podczas trwających Dni Morza władze miasta z pomocą pracowników Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska oraz funkcjonariuszy Referatu Komunikacji Społecznej Straży Miejskiej przeprowadził akcję przypominającą o obowiązku i zachęcającą właścicieli czworonogów do sprzątania nieczystości pozostawianych przez ich pupili. Dochodzący do Wałów Chrobrego mieszkańcy byli ostrzegani, iż wchodzą na „pole minowe”, które uzyskano wykładając rekwizyty sztucznych psich kupek. Mieszkańcy a wśród nich właściciele psów byli proszeni o pomoc w uprzątnięciu kupek z wykorzystaniem dostępnych na mieście woreczków papierowych lub foliowych. Osoby, które zechciały pomóc w uprzątnięciu nieczystości, otrzymywały m.in. okolicznościowe gadżety. Miło nam pochwalić się iż jako pomoce do sprzątania psich rekwizytów służyły do wyboru nasze produkty: papierowa torebka z łopatką „Animals” lub woreczek degradowany „Pucek”.

news_201106-2

 

 

 

 

Maj 2011

Majowa pogoda sprzyja piknikom i imprezom plenerowym. Doskonałym rozwiązaniem na zabezpieczenie takich miejsc w pojemniki na śmieci są lekkie i składane stojaki na worki 120 litrowe. Złożone mieszczą się do samochodu i są łatwe do ustawienia w każdym miejscu. Nasza oferta to stojaki dla każdego – kilkadziesiąt propozycji powinno zadowolić najbardziej wybredne oczekiwania.

news_201105_2

 

 

 

 

Kwiecień 2011

Sprzątanie po pieskach to temat, w którym czujemy się pewnie z bogatą ofertą środków, wsparci wieloletnim doświadczeniem. Od miesięcy z powodzeniem oferujemy własny model woreczka na psie nieczystości o nazwie PUCEK. Cieszy nas opinia o konkurencyjnej jakości wyrobu, który jest obszerny, mocny a przy tym najtańszy na rynku. Takie były nasze założenia przy podejmowaniu decyzji o jego produkcji. Produkowany jest w Polsce w najnowocześniejszej technologii, w pełni bezpieczny dla środowiska. Do zastosowania zarówno przez indywidualnych właścicieli psów jak i zarządzających popularnymi zestawami z dystrybutorami jak np. PSIE STACJE TYP 01.

news_201104

 

 

 

 

Marzec 2011

W kalendarzu wiosna – w zamówieniach również. „Segregując zarabiasz” to nasze aktualne hasło. Koszty wywozu odpadów rosną a segregacja jest skutecznym sposobem na ich zredukowanie. Wywóz takich selekcjonowanych odpadów często odbywa się taniej lub nawet bezpłatnie. Taka motywacja bardzo zwiększyła zapotrzebowanie na pojemniki do segregacji oraz stojaki na worki, zarówno pojedyncze jak i wielostanowiskowe. Nasi klienci doceniają zgniatarki puszek i butelek PET, dzięki którym zmniejszamy 5-krotnie objętość odpadu.

news_201103

 

 

 

 

Luty 2011

Choć pogoda nie odpuszcza czas myśleć o wiośnie. Nasza kolekcja wiosenna zostaje wsparta nowymi modelami ławek parkowych i koszy. Oferta kilkudziesięciu modeli jest bardzo różnorodna i potrafi zadowolić zarówno odbiorcę wymagającego najwyższej jakości jak również klientów dysponujących ograniczonym budżetem.

news_201102

 

 

 

Styczeń 2011

Poprzednia zima była podobno wyjątkowa. Tej zimy wyjątek się powtórzył, zaspy pokryły cały kraj a mróz skuł go skutecznie. Coraz częstsze wypowiedzi, że właśnie takie zimy są normą dla naszego regionu. Naszym hitem na oblodzone przejścia i podjazdy stał się rozrzutnik piasku i soli PS2500.

news_201101

 

 

 

 

Grudzień 2010

Dobiega końca kolejny rok naszej pracy. Święta Bożego Narodzenia za pasem a Nowy Rok na wyciągnięcie ręki. Przed nami okres odpoczynku, refleksji i dni spędzonych w gronie Najbliższych.

Z tej okazji mam przyjemność Wszystkim Państwu złożyć w imieniu zespołu firmy ANCON oraz własnym najserdeczniejsze życzenia Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia a w Nowym Roku 2011 Wszelkiej Pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w pracy zawodowej,
Andrzej Jania

news_201012

 

 

 

 

Listopad 2010

Przygotowania do zimy zakończone. Uzbrojeni w najbogatszą w Internecie ofertę pojemników na piasek i sól oraz zapasy soli i preparatów do walki z lodem spokojnie przyjmujemy prognozy pogody.

news_201011