PUCEK woreczki na psie odchody

 

PUCEK woreczek na psie odchody


Woreczki na psie odchody PUCEK sprzątanie po psach kosze na psie odchody stacje na psie kupy dystrybutory woreczki-1Ekologiczne woreczki PUCEK wykonane są z czarnej, oxy-biodegradowalnej folii, opatrzone nadrukiem o ich przeznaczeniu oraz instrukcją użycia w formie symboli rysunkowych. Użyty materiał jest mocny, wystarczająco obszerny, w czarnym kolorze, co zapewnia odpowiednią wytrzymałość woreczka i estetykę operacji sprzątania po psach. Oferujemy Państwu produkt o wyższej jakości materiału w stosunku do spotykanych na rynku i w zdecydowanie konkurencyjnej cenie.

 

Nasze zestawy zyskały uznanie w programie telewizyjnym:“PYTANIE NA ŚNIADANIE”

Woreczki na psie odchody PUCEK sprzątanie po psach kosze na psie odchody stacje na psie kupy dystrybutory woreczki-3

 

 

Woreczki przyjazne środowisku

Oxy-biodegradowalne woreczki PUCEK podlegają rozkładowi w miejscach składowania odpadów w okresie od kilkunastu do 24 miesięcy. Proces ten następuje w rezultacie dodania do materiału PE-HD komponentu d2w firmy Symphony. Dodatek d2w powoduje oksy-biodegradację tworzyw sztucznych. Obrazowo można powiedzieć, że programuje on czas rozpadu materiału.
Materiał woreczka w trakcie procesu oksy-biodegradacji rozpada się na wodę, dwutlenek węgla, biomasę oraz pierwiastki śladowe. Nie zostawia przy tym żadnych szczątków i nie wydziela metanu.
Woreczki nasze nie wymagają zapewnienia w miejscach składowania odpadów bioaktywnego środowiska aby ulec degradacji ( w przeciwieństwie do materiałów biodegradowalnych).
Wystarczy, że materiał oxy-biodegradowalny zareaguje na którykolwiek z szeregu czynników inicjujących degradację a raz rozpoczęty proces degradacji będzie się rozwijał aż do całkowitego rozpadu wyrobu. Proces ten będzie przebiegał niezależnie od tego czy produkt będzie się znajdował głęboko pod ziemią, pod wodą lub na otwartym powietrzu.

Zastosowanie woreczków PUCEK przez indywidualnych właścicieli psów


Woreczki na psie odchody PUCEK sprzątanie po psach kosze na psie odchody stacje na psie kupy dystrybutory woreczki-2Przedstawiamy Państwu promocyjną ofertę woreczków PUCEK na psie nieczystości:

  • 100 sztuk woreczków wraz z dostawą do domu w cenie 14.76 zł brutto,
  • 200 sztuk woreczków wraz z dostawą do domu w cenie 17.22 zł brutto.
  • 300 sztuk woreczków wraz z dostawą do domu w cenie 31.98 zł brutto.
  • 400 sztuk woreczków wraz z dostawą do domu w cenie 34.44 zł brutto.
  • 500 sztuk woreczków wraz z dostawą do domu w cenie 43.05 zł brutto.
  • 2500 sztuk woreczków wraz z dostawą do domu w cenie 97.17zł brutto.
  • 5000 sztuk woreczków wraz z dostawą do domu w cenie 189.42 zł brutto.

Obecnie jest to najkorzystniejsza oferta rynkowa dla takiego produktu. Zapraszamy do zakupu.

Woreczki wysyłamy natychmiast po otrzymaniu wpłaty oraz Państwa adresu i danych do faktury. Konto na jakie należy dokonać wpłaty:

Ancon Andrzej Jania
ul. Sarnia 24, 71-777 Szczecin
Nr: 35 1500 1722 1217 2009 6044 0000

Zastosowanie woreczków PUCEK w psich stacjach

Woreczki PUCEK są przeznaczone do zastosowania w psich stacjach wyposażonych w podajniki woreczków oraz we wszystkich innych dystrybutorach o zbliżonych wymiarach stosowanych woreczków.
Woreczki są zgrzewane w pakiet 50 sztuk, który w dystrybutorze jest mocowany na wieszaku a perforowana linia zgrzewu pozwala na łatwe oderwanie pojedynczego worka od zamocowanego pakietu.
Nasz zestaw pasuje do większości popularnych i najczęściej spotykanych podajników o rozkładzie otworów wieszaka około 130 mm. Cały pakiet worków (wraz z mankietem odrywanym) ma wymiary 345×220.
Pełen podajnik dystrybutora mieści do 1000 sztuk woreczków.

Woreczki na psie odchody PUCEK sprzątanie po psach kosze na psie odchody stacje na psie kupy dystrybutory woreczki-4
Woreczki na psie odchody PUCEK sprzątanie po psach kosze na psie odchody stacje na psie kupy dystrybutory woreczki-6
Woreczki na psie odchody PUCEK sprzątanie po psach kosze na psie odchody stacje na psie kupy dystrybutory woreczki-5
Na Państwa życzenie prześlemy aktualną ofertę cenową oraz udzielimy szczegółowych danych na temat produktu i jego warunków dostawy.

Zapraszamy do obejrzenia filmu instruktażowego prezentującego sposób korzystania z woreczków PUCEK.
Kliknij na poniższy link, aby obejrzeć film:
woreczki PUCEK do sprzątania psich kup