Torebki i worki na psie odchody oraz psie stacje, dystrybutory

 

Zobacz ofertę koszy na psie odchody
(kliknij, aby zobaczyć ofertę)

 

Powyższa oferta prezentuje produkty wykorzystywane do sprzątania psich odchodów. Wśród produktów do sprzątania psich kup oferujemy papierowe torebki dla psów i biodegradowalne woreczki na psie kupy, a także kosze na psie odchody. Kosze miejskie i kosze parkowe oraz kosze uliczne na psie kupy i kosze dla psów mogą być dodatkowo wyposażone w podajnik torebek na psie kupy (np. zestawy “Psia Torebka”) lub mieć zainstalowane dystrybutory woreczków na psie kupy (np. woreczki biodegradowalne Pucek). Zestaw kosza na psie odchody wraz z zamontowanym do niego podajnikiem woreczków na psie odchody nosi nazwę “psia stacja”. Psie stacje świetnie sprawują się w parkach. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualna ofertą cenową zawierającą znacznie szerszy niż powyżej przedstawiony asortyment koszy na psie nieczystości i ich aktualne ceny (zapytanie o cennik).

Psie stacje, dystrybutory torebek i woreczków na psie odchody

Sprzątanie po psach jest bardzo istotną sprawą nie tylko dla właścicieli czworonogów, ale również dla innych mieszkańców miast, którzy korzystają z tych samych chodników i parków co psy i ich właściciele. Psie stacje są to kosze na odchody przy których można pobrać torebkę lub woreczek na psie odchody. Woreczki i torebki na psie kupy u nas dostępne są biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska, a do tego bardzo higieniczne i proste w użyciu. Psie stacje oraz dystrybutory dostępne w naszej ofercie nadają się do umieszczania w nich popularnych woreczków Pucek oraz torebek “Psia Torebka” doskonałych do sprzątania po psach.

Polecamy w tej kategorii produkty: Dystrybutor Tino (naścienny)Dystrybutor Amik (na słupku)Dystrybutor Ares (wolnostojący)Psia stacja DoraZestaw Startowy Mały Pucek.