Torebki na psie odchody

Torebki na psie odchody ANIMALS to najpopularniejszy w Polsce zestaw do sprzątania po psach produkowany od 1996 roku. Nasze torebki na psie odchody co roku wybierane do współtworzenia akcji „Psie sprawy Warszawy” oraz wielu innych. Torebki zostały przetestowane i zaakceptowane przez miliony użytkowników.

papierowe torebki na psie odchody animals z lopatka

Torebki na psie odchody –  opis

Torebki na odchody to proste i estetyczne narzędzie do zbierania psich odchodów, w skład torebki na psie odchody wchodzi torebka ze specjalnego papieru i kartonowej łopatki do wygodnego i estetycznego sprzątania po psach. Wszystko zostało wykonane z materiałów biodegradowalnych przyjaznych dla środowiska.

Podstawowe opakowanie zawiera 10 lub 50 torebek na psie odchody ANIMALS do sprzątania po psie, karton zawiera 1000 takich torebek.

Torebki na psie odchody w mediach

Nasze torebki na psie odchody pojawiły się na popularnym kanale telewizyjnym TVP2  w programie „Pytanie na śniadanie” link do torebek

torebki na psie odchody animals pytanie na sniadanie tvp2

 

 

 

 

torebki na psie kupy animals pytanie na sniadanie tvp2

 

 

 

 

Film prezentujący sprzątanie psich odchodów i torebki na psie odchody Animals znajduję się poniżej:

 

Ogromne zagrożenia epidemiologiczne

Możemy nie zdawać sobie sprawy jak ważne jest sprzątanie po naszych pupilach. W psich odchodach znajdziemy niejedno świństwo, które może być przyczyną:

  • lambliozy,
  • toksoplazmozy,
  • toksokarozy,
  • bąblowicy,
  • zarażenie szczepami bakterii Salmonella, Campylobacter lub Yersinia.

Pamiętajmy o tym aby poza sprzątaniem po swoim piesku po przyjściu ze spaceru, umyć dokładnie ręce, zarówno dorośli jak i dzieci. Psy, zwierzęta domowe odrobaczać 3-4 razy w roku.

Obowiązek i sprzątanie po psie

Obowiązek sprzątania po psie należy do właściciela zwierzęcia. To jego zadaniem jest sprzątnąć odchody i wyrzucić je do najbliższego kosza albo pojemnika na śmieci.

Zgodnie z ustawą, o zapobieganiu oraz zwalczaniu chorób zakaźnych u ludzi, obowiązek usuwania psich kup należy do właściciela psa oraz zarządcy nieruchomości. Prawo przewiduje nawet kary za nieusunięcie efektów spaceru z naszym czworonogiem. Za pozostawienie odchodów pupila możesz otrzymać karę od 20 do 500 zł. Zaskoczyła Cię ta informacja? Nic dziwnego, w praktyce kary pieniężne są bardzo rzadko stosowane.

Z drugiej strony, informacji o psiej kupie możesz szukać w ustawie o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Tyle, że ustawa ta nie określa jednolitych regulacji dla całego kraju. Każda gmina ma obowiązek ustalenia własnych zasad. Część odpowiedzialności jest też przerzucana na właścicieli nieruchomości czy spółdzielnie mieszkaniowe.

Podsumowując, torebki na psie odchody to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie!

Torebki na psie odchody animals asklepios dystrybutory psie stacje

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
Ancon Andrzej Jania - Mała architektura miejska
Product Name
Torebki na psie odchody ANIMALS

Facebook

www.Eko-park.com