Torebki i worki na psie odchody oraz psie stacje, dystrybutory

Strona główna » Sprzątanie po psach » Torebki i worki na psie odchody oraz psie stacje, dystrybutory
« | »

 

Zobacz ofertę koszy na psie odchody
(kliknij, aby zobaczyć ofertę)

 

Powyższa oferta prezentuje produkty wykorzystywane do sprzątania psich odchodów. Wśród produktów do sprzątania psich kup oferujemy papierowe torebki dla psów i biodegradowalne woreczki na psie kupy, a także kosze na psie odchody. Kosze miejskie i kosze parkowe oraz kosze uliczne na psie kupy i kosze dla psów mogą być dodatkowo wyposażone w podajnik torebek na psie kupy (np. zestawy „Psia Torebka”) lub mieć zainstalowane dystrybutory woreczków na psie kupy (np. woreczki biodegradowalne Pucek). Zestaw kosza na psie odchody wraz z zamontowanym do niego podajnikiem woreczków na psie odchody nosi nazwę „psia stacja”. Psie stacje świetnie sprawują się w parkach. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualna ofertą cenową zawierającą znacznie szerszy niż powyżej przedstawiony asortyment koszy na psie nieczystości i ich aktualne ceny (zapytanie o cennik).

Psie stacje, dystrybutory torebek i woreczków na psie odchody

Sprzątanie po psach jest bardzo istotną sprawą nie tylko dla właścicieli czworonogów, ale również dla innych mieszkańców miast, którzy korzystają z tych samych chodników i parków co psy i ich właściciele. Psie stacje są to kosze na odchody przy których można pobrać torebkę lub woreczek na psie odchody. Woreczki i torebki na psie kupy u nas dostępne są biodegradowalne i bezpieczne dla środowiska, a do tego bardzo higieniczne i proste w użyciu. Psie stacje oraz dystrybutory dostępne w naszej ofercie nadają się do umieszczania w nich popularnych woreczków Pucek oraz torebek „Psia Torebka” doskonałych do sprzątania po psach.

Polecamy w tej kategorii produkty: Dystrybutor Tino (naścienny)Dystrybutor Amik (na słupku)Dystrybutor Ares (wolnostojący)Psia stacja DoraZestaw Startowy Mały Pucek.

 

Facebook

www.Eko-park.com